Ochrana osobních údajů

Plně respektujeme soukromí svých zákazníků, ale pro vyřízení objednávky potřebujeme některé osobní údaje, které budou použity výlučně pro zaslání objednaného produktu a pro komunikaci se zákazníkem.

Provozovatel systému FotoMagica, společnost FotoMagica, s r.o. tímto prohlašuje, že s osobními údaji svých zákazníků, získanými registrací při objednávání produktů, nakládá ve smyslu se zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb.

Z výše uvedeného zákona plyne i povinnost neposkytnutí získaných osobních údajů třetí straně. Výjimkou je, při výběru způsobu doručení produktů přepravní službou, poskytnutí nezbytně potřebných údajů externímu dopravci, za účelem doručení zásilky.

Podle výše uvedeného zákona se provozovatel systému FotoMagica, společnost FotoMagica, s r.o. současně zavazuje, že na přání zákazníka, vymaže neprodleně jeho osobní údaje z databáze isystému.

Provozovatel si vyhrazuje právo odstoupit od záruky bezpečného nakládání s osobními údaji zákazníků v případě napadení serveru neznámým pachatelem. V takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.