Návod k použití

 


Po nainstalování můžete program FotoMagica spustit pomocí ikonky , která se nachází na ploše Vašeho počítače. Také je možné spustit program z nabídky Start.

1.

Na úvodní obrazovce zvolte prosím "Nový návrh" (1.)

 

 

2.

Z nabídky na levo vyberete typ produktu. Název návrhu (1.) si můžete libovolně změnit. Pokračovat na další krok můžete kliknutím na šipku (2.)

 

 

3.

Z nabídky na levo (1.) zvolíte umístění fotografií ve Vašem PC. Pokud chcete vybrat všechny fotografie, zvolíte možnost "Vybrat vše". Pokud chcete vybrat pouze určité fotografie, označíte je při stisknuté klávese CTRL a následně je přemístěte do boxu výběru na pravo prostřednictvím modré dvojité šipky mezi boxy (2.). Pokračujete stisknutím šipky nahoru (3.)

 

 

4.

V tomto kroku si můžete zvolit předdefinované návrhy. Automatické umístění fotografií do návrhu zvolíte prostřednictvím volby "Automatické umístění" (1.). Dále označíte typ předdefinovaného návrhu (2.) a pokračujete kliknutím na modrou šipku nahoru (3.)

 

 

 

5.

Po kroku č.4 můžete na návrhu volně pracovat. Můžete využít návody a tipy uvedené na podstránkách  Přehled funkcií a Časté otázky. Po ukončení úprav na návrhu pokračujete objednáním a odesláním návrhu kliknutím na "Objednat" (1.).

 

 

 

6.

V prvním kroku objednávání Vašeho návrhu je zobrazen náhled všech stran produktu. V případě, že si chcete prohlédnout Váš návrh detailněji, můžete využít animovaný náhled kliknutím na "Náhled produktu" (1.). Pokračovat v objednávce můžete po kliknutí na modrou šipku nahoru (2.)

 

 

 

7.

V druhém kroku vytváření objednávky je zobrazena cena za produkt a také si můžete vybrat počet kopií Vašeho návrhu. (1.). Pokračovat v objednávce můžete po kliknutí na modrou šipku nahoru (2.)

 

 

8.

Následující obrazovka procesu objednávky vyžaduje vyplnění údajů adresy a kontaktních údajů. V tomto kroku si také můžete zvolit jak budou Vaše data návrhu odeslány. Doporučujeme zvolit možnost "Nahrání objednávky přes internet". Volbu "Doručení objednávky na CD / DVD poštou" prosím volte pouze dokud nemáte připojení na internet nebo je Vaše připojení výrazně pomalé. Pokračovat v objednávce můžete po kliknutí na modrou šipku nahoru (2.)

 

9.

V předposledním kroku objednávky je možné zvolit typ doručení (1.), způsob platby (2.) (momentálně je k dispozici pouze způsob platby na dobírku). Tento krok také obsahuje informace o ceně objednaného produktu a poštovného. Pokračovat v objednávce můžete po kliknutí na modrou šipku nahoru (3.)

 

10

V posledním kroku je zobrazen kompletní přehled Vaší objednávky a objednávka se začne nahrávat prostřednictvím modulu přenosu na server (1.). V případě, že jste zvolili možnost "Doručení objednávky na CD / DVD poštou" otevře se samostatné okno Průzkumníka Windows, ve kterém se budou nacházet soubory objednávky, tyto je třeba vypálit na CD / DVD. Pro ukončení objednávky je třeba kliknout na modrou šipku nahoru (2.). Program FotoMagica můžete následně zavřít, objednávka je odesílána prostřednictvím samostatného modulu, který běží na pozadí Windows.