Koronavirus info

Koronavirus - Jak jsme připraveni my v FotoMagica ?Nařízení naší vlády bereme ve společnosti FotoMagica velmi vážně. Proto jsme udělali opatření, která zajistí bezpečný a plynulý provoz naší společnosti a abyste si mohli i Vy, naši zákazníci nadále objednávat foto produkty.

Předpokládáme, že právě v době, kdy je velké množství našich zákazníků doma, bude si mnoho z Vás třídit a prohlížet  fotografie z uplynulé doby, kdy bylo náročnější najít si čas. Proto se snažíme, abychom Vaše objednávky zpracovali a expedovali tak, jak tomu bylo v minulosti - v co nejkratším čase, tak jak jsou naši zákazníci zvyklí;)

Všichni zaměstnanci v FotoMagica jsou momentálně zdraví, bez jakýchkoliv příznaků nemoci a dodržují nejpřísnější bezpečnostní pravidla. Samozřejmostí je používání ochranných prostředků, diverzifikované, oddělené procesy výroby a také jiných oddělení.
Na základě odborníky vyhodnocených skutečností, že distribuce výrobků a ani obalů nepředstavuje riziko přenosu koronavíru Vás můžeme ujistit, že všechny naše výrobky - foto produkty a ani obaly jsou bezpečné. Více informací ohledně přenosu koronavíru se můžete dozvědět na stránkách Světové zdravotnické organizace na www.who.int.

Jaké jsou změny v doručování?


Informace ohledně doručení kurýrem GLS:

Chceme Vás proto požádat, abyste se při přebírání zásilky s objednaným zbožím řídili následujícími instrukcemi:

Pro objednané zboží si prosím přijďte k vozidlu kurýra a nevyžadujte od něj doručení přímo před bytové dveře, do kanceláře v obchodním centru. Příjemce by měl zároveň při přebírání, stejně jako kurýr, používat ochranné pomůcky (rouška, rukavice ...) a dodržovat bezpečný odstup od kurýra. Stejně Vás žádáme, pokud se nacházíte v nucené karanténě, abyste o této skutečnosti informovali kurýra ještě před samotným doručením balíku, v momentě jak Vám doručení oznamuje telefonicky.

Prosím, nepoužívejte jako adresu doručení adresu zavřeného provozu (prodejny, školy, atd), kurýrní společnost takové balíky vrací zpět odesílateli! V případě, že jde o doručovací místo, na kterém se navzdory obecné karanténě nachází zaměstnanec, který balík přebírá, je nezbytné abyste na přepravní štítek uvedli jeho jméno a mobilní telefonický kontakt!

Kurýři se sami snaží maximálně dbát na bezpečnost - více například rádi nechají zboží před dveřmi bez nutnosti fyzického kontaktu nebo jinak vyjdou - po vzájemné dohodě - vstříc.
 Přejeme hodně zdraví a myslete na všechny, kteří potřebují pomoc. Osobními foto dárky můžete i v těchto těžkých časech potěšit své blízké. Objednávejte pohodlně, online z domu na www.fotomagica.cz .